Скандальний московський піп та нардеп від ОПЗЖ агітують за "формулу Штайнмаєра"

Скандальний запорізький митрополит УПЦ МП Лука та нардеп від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський ледь не в один голос підтримують втілення пропонованої Росією "формули Штайнмаєра".

Об этом сообщает ГРАЖДАНСКАЯ ВОЛНА со ссылкой на СМИ.

"Президент України Володимир Зеленський робить кроки для припинення конфлікту на Донбасі, а обурені цим ті, хто наживається на крові", — так пише митрополит Лука у своєму Telegram-каналі, коментуючи новину про те, що Зеленський погодився на "формулу Штайнмайера", передають Патріоти України.

"Щойно Президент країни став робити реальні кроки для припинення кровопролиття на південному сході України, так одразу ж т.зв. “патріоти”, які набивають на війні мішки з грошима і наживаються на крові своїх же співгромадян, стали піднімати істерію в ЗМІ. Вони бояться навіть думки про те, що в Україні може настати мир. Вони, бач, "ще не втомилися від війни", і вимагають продовження кривавого бенкету. А ось Богу вірні Його чада втомилися! Він і ми втомився від всіх цих воєн, від гріхів і беззаконь", — зазначає Лука.

Майже те саме говорить і Новинський, який вважається головним покровителем і фінансовим спонсором церкви Московського патріархату в Україні. “Воля до миру, відповідальність за кожне дане на переговорах слово, виконання гарантій і зобов’язань, виваженість в діях — то, що потрібно зараз нам всім. Переконаний: для миротворчого процесу потрібна і нова національна “Команда миру”, здатна займатися відновленням економіки, відродженням зруйнованих міст і сіл, гуманітарними програмами. Щиро вітаю цей крок і дуже сподіваюся на те, що заморожений процес відновлення миру нарешті реально зрушиться з мертвої точки”, — написав Новинський у своєму блозі.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/skandalnyi-moskovskyi-pip-ta-nardep-vid-opzzh-ahituiut-za-formulu-shtainmaiera-298163.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя