МЗС надіслало ноту протесту Боснії через заяву про "російський Крим"


Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку із висловлюваннями члена президії Боснії і Герцеговини Мілорада Додіка щодо нібито належності тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим Російській Федерації

Про це йдеться в заяві, яка розміщена на сайті зовнішньополітичного відомства. Об этом сообщает ruvesna.in.ua со ссылкой на СМИ.

Додік дав інтерв’ю виданню "Русский репортер", в якому сказав: "У мене питання: а хіба Крим — не частина Росії? Для мене це Росія, а що стосується інших... Боснія навряд чи зможе визнати, адже необхідний не тільки мій голос".

В МЗС заявили, що сприймають зазначені висловлювання Додіка як висловлення його власного бачення ситуації.

"МЗС України цінує офіційну позицію колегіальної Президії Боснії і Герцеговини щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України", — зазначили в міністерстві.

Додік також заявив про намір відвідати Крим, і в МЗС України нагадали, що поїздки іноземних посадовців без погодження з українською стороною є відвертим порушенням українського законодавства та міжнародного права.

"У зв’язку із зазначеною заявою та наміром Мілорада Додіка відвідати тимчасово окуповану АРК до МЗС Боснії і Герцеговини надіслано ноту протесту", — заявили в міністерстві.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/05/mzs_nadislalo_notu_protestu_bosniyi_cherez_zayavu_pro_quotrosiyskyy_krymquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя